Recomandări

Jazz contemporan, concerte în parc cu peste 100 de artiști, hamace și party-uri la Jazz in the Park

Cel mai mare festival cu suflet jazz din [...]
Zi:
Monday, 14 August 2017
14/08

Susana Baca, regina muzicii latino jazz, concertează la Jazz in the Park Cluj

Susana Baca e unul dintre acei artiști care [...]
Zi:
Wednesday, 17 May 2017
17/05

Unora le place jazzul… a cappella

A cappella…un termen muzical, care [...]
Zi:
Thursday, 20 April 2017
20/04

Jean Gabin

Jean Gabin (născut Jean-Alexis Moncorgé la 17 [...]
Zi:
Thursday, 16 March 2017
16/03

Sezonul thrillerelor începe!

Vești bune pentru cinefili: la sfârşitul [...]
Zi:
Tuesday, 04 October 2016
04/10

Apartamente de inchiriat in Bucuresti – Preturi, trenduri si cum sa te feresti de tepe

Apartamente de inchiriat in Bucuresti – [...]
Zi:
Thursday, 10 March 2016
10/03
Blue Noise si Alexandra Usurelu va ureaza un Dragobete fericit!

Blue Noise si Alexandra Usurelu va ureaza un Dragobete fericit!

Blue Noise si Alexandra Usurelu va ureaza, pe [...]
Zi:
Monday, 29 February 2016
29/02

(P) Apartamente de inchiriat in Bucuresti – Preturi, trenduri si cum sa te feresti de tepe

Cu totii dorim sa ne gasim chirie ieftina [...]
Zi:
Sunday, 28 February 2016
28/02
Lectie de dans multiculturala

Lectie de dans multiculturala

Mai presus de granite.
Zi:
Wednesday, 16 December 2015
16/12

Cel mai mare concurs de video-mapping din România, la a doua ediție + concert Parov Stelar

  Vineri, 5 iunie 2015, au fost lansate două [...]
Zi:
Friday, 10 July 2015
10/07